O nas

Pokoje gościnne „Pod słonecznym zegarem” to dom  położony w Ustroniu, mieście –uzdrowisku, które warto odwiedzić o każdej porze roku. Został oddany do użytku, po kapitalnym remoncie, w październiku 2016 roku. Nasz dom położony jest w cichym i spokojnym miejscu, w samym centrum Ustronia, 550 m od rynku, 350 m od stacji kolejowej Ustroń Uzdrowisko.

Posiadamy 18 miejsc noclegowych w  pokojach 2-, 3-osobowych oraz 4-osobowym apartamencie typu studio z przepięknym widokiem na góry. Nasi goście mają do dyspozycji wygodnie urządzone pokoje z dostępem do bezprzewodowego internetu oraz telewizji.
Nasz dom jest doskonałym, całorocznym miejscem do wypoczynku oraz bazą wypadową do wycieczek pieszych, rowerowych czy spacerów nad Wisłą .

W sezonie letnim zapewniamy miejsce do przechowywania rowerów, zaś w zimowym – sprzętu narciarskiego.

Po godzinie 22 panuje u nas cisza nocna! W związku z przypadkami organizowania na terenie naszego domu różnych  spotkań bez  zgody właścicieli obiektu, wprowadzamy, dla komfortu naszych gości, następujące  zasady:

Cisza  nocna  obowiązuje od  godziny 22:00 do 7:00. Aby  zorganizować większe spotkanie należy zarezerwować wszystkie pokoje, po wcześniejszym uzgodnieniu z  właścicielami lub menedżerem obiektu. Złamanie ciszy nocnej wiąże się z  nałożeniem opłaty dodatkowej w kwocie 200 zł przez właścicieli lub menedżera obiektu. W przypadku pobytu w pokoju lub apartamencie większej liczby osób, niż została zarezerwowana, będzie  nałożona  dodatkowa  opłata w  wysokości  100 zł od  osoby ponad limit.

Pod słonecznym zegaremUstroń nocleginoclegi